Upoluj okazję!

Promocje bankowe. Ile możesz zgarnąć za samo założenie konta?

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że korzystając z niektórych usług bankowych, można zaoszczędzić lub nawet zarobić. Santander, ING czy BNP Paribas to tylko niektóre banki, oferujące premie pieniężne czy bony zakupowe za założenie konta lub wykonanie przelewu. W tym artykule zebraliśmy aktualnie najciekawsze i najkorzystniejsze promocje bankowe. Sprawdź i skorzystaj!

Santander Polska i Konto Jakie Chcę

Santander jest liderem kumulowanych promocji bankowych. To znaczy, że jego klienci mogą korzystać z kilku okazyjnych ofert równocześnie. W ten sposób w sierpniu przy założeniu Konta Jakie Chcę można było otrzymać nawet 780 zł:

  • 300 zł to podstawowa premia za aktywne bankowanie;
  • 100 zł to dodatek na zakupy w Biedronce;
  • w ramach programu poleceń klient polecający i polecony mogą wybrać nagrodę w postaci karty podarunkowej o wartości 80 zł (do Zalando, Decathlona, Biedronki lub RTV EURO AGD) lub 4 bilety do kina (Helios lub Cinema City).

Co więcej, opłacając rachunki domowe za pośrednictwem Konta Jakie Chcę jego właściciel może odzyskać do 300 zł w ciągu roku. Promocja trwała do 31 sierpnia i skierowana była tylko do osób pełnoletnich. Bardzo prawdopodobne są kolejne odsłony tej akcji.

BNP Paribas i „Mega okazja”

BNP Paribas jest właściwie współorganizatorem akcji firmy Hagen, w ramach której można zyskać do 450 zł. Promocja jest limitowana – potrwa do 25 września lub do wyczerpania puli 6000 rejestracji. Aby wziąć udział w promocji, trzeba:

  • wysłać formularz zgłoszeniowy na stronie akcji;
  • złożyć wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie razem z kartą i usługami bankowości elektronicznej.

Pierwszą nagrodę – 50 zł – otrzymasz po aktywacji konta i nadaniu PiNu do karty. W kolejnych dwóch miesiącach za transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości 300 zł i wpływ na konto min. 1000 zł otrzymasz drugą i trzecią nagrodę – 150 zł na miesiąc. Czwarta nagroda to 100 zł za transakcje bezgotówkowe w łącznej kwocie min. 300 zł w trzecim miesiącu użytkowania konta.

Warto sprawdzić, jakie są dokładne przedziały czasowe, w których należy spełniać określone warunki.

PKO Bank Polski i Allegro

PKO BP przygotował promocję dla wybranych klientów. Osoby spełniające warunki otrzymały zaproszenie do wzięcia udziału w akcji mailowo, w aplikacji banku lub SMS. Do wygrania są bony do Allegro o wartości 100 zł (maksymalnie można zdobyć dwa).

Aby wziąć udział w promocji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie we wrześniu i/lub październiku spełnić dwa warunki:

  • zyskać wpływy na konto na łączną kwotę min. 900 zł;
  • dokonać płatności kartą debetową lub Blikiem o łącznej wartości min 300 zł.

Bank Millennium i konto Millennium 360°

„Sierpniowa promocja z kontem Millennium 360°” potrwa do końca marca 2023. W sumie za założenie darmowego rachunku bankowego można zyskać 360 zł. Warunkiem uczestnictwa jest złożenie wniosku o otwarcie konta z kartą debetową i dostępem do usług bankowości elektronicznej. Przy składaniu wniosku należy zgłosić zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych, a także świadczenie usługi „Zwroty za zakupy” (musi pozostać aktywna do końca promocji).

Pierwszą część nagrody – 90 zł – otrzymasz, jeśli do 30 września wykonasz min. Jedną transakcję kartą lub Blikiem i aktywujesz aplikację mobilną banku. Aby zyskać drugą część nagrody w wysokości 270 zł, musisz we wrześniu, w październiku i listopadzie:

  • otrzymać na konto wpływy o łącznej kwocie 500 zł;
  • wykonać min. 5 transakcji kartą lub Blikiem.

Pierwsza nagroda trafi na Twój rachunek bankowy do 31 października, druga do 31 grudnia.

Zdj. główne: Eduardo Soares/unsplash.com

Z zawodu tłumaczka i copywriterka, prywatnie właścicielka domowej dżungli i dwóch kanapowych tygrysów. Typ osoby, która z uwagą czyta etykiety i drobne druczki, nie tylko po to, żeby znaleźć w nich błędy językowe. Lubi po prostu wiedzieć, co je, co pije i co kupuje. Eko rozwiązania i trendy to jej żywioł, a gdyby mogła zamieszkałaby w lesie z dala od ludzi.
Klaudia Kostyra
Polecane artykuły
Upoluj okazję!

Zakupy z dowozem. W których sklepach się to opłaca?

Nie musisz sam fatygować się do sklepu! Skorzystaj z opcji zakupów w internecie! Jakie sklepy są dostępne?
Czytaj Więcej
Upoluj okazję!

Nadruk na odzieży – czy warto?

Nadruk czy haft? Na jakim ubraniu i w jaki sposób można wykonać nadruk? Gdzie możesz wykorzystać spersonalizowaną odzież? Dowiedz się, dlaczego warto postawić na ten sposób ozdabiania firmowych i prywatnych ubrań!
Czytaj Więcej
Działania CSRUpoluj okazję!

Polska aplikacja Foodsi. Jak z niej korzystać i czy w ogóle warto?

Chcesz smacznie i niedrogo zjeść? Przeczytaj o aplikacji Foodsi!
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *