Upoluj okazję!

Promocje bankowe. Ile możesz zgarnąć za samo założenie konta?

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że korzystając z niektórych usług bankowych, można zaoszczędzić lub nawet zarobić. Santander, ING czy BNP Paribas to tylko niektóre banki, oferujące premie pieniężne czy bony zakupowe za założenie konta lub wykonanie przelewu. W tym artykule zebraliśmy aktualnie najciekawsze i najkorzystniejsze promocje bankowe. Sprawdź i skorzystaj!

Santander Polska i Konto Jakie Chcę

Santander jest liderem kumulowanych promocji bankowych. To znaczy, że jego klienci mogą korzystać z kilku okazyjnych ofert równocześnie. W ten sposób w sierpniu przy założeniu Konta Jakie Chcę można było otrzymać nawet 780 zł:

  • 300 zł to podstawowa premia za aktywne bankowanie;
  • 100 zł to dodatek na zakupy w Biedronce;
  • w ramach programu poleceń klient polecający i polecony mogą wybrać nagrodę w postaci karty podarunkowej o wartości 80 zł (do Zalando, Decathlona, Biedronki lub RTV EURO AGD) lub 4 bilety do kina (Helios lub Cinema City).

Co więcej, opłacając rachunki domowe za pośrednictwem Konta Jakie Chcę jego właściciel może odzyskać do 300 zł w ciągu roku. Promocja trwała do 31 sierpnia i skierowana była tylko do osób pełnoletnich. Bardzo prawdopodobne są kolejne odsłony tej akcji.

BNP Paribas i „Mega okazja”

BNP Paribas jest właściwie współorganizatorem akcji firmy Hagen, w ramach której można zyskać do 450 zł. Promocja jest limitowana – potrwa do 25 września lub do wyczerpania puli 6000 rejestracji. Aby wziąć udział w promocji, trzeba:

  • wysłać formularz zgłoszeniowy na stronie akcji;
  • złożyć wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie razem z kartą i usługami bankowości elektronicznej.

Pierwszą nagrodę – 50 zł – otrzymasz po aktywacji konta i nadaniu PiNu do karty. W kolejnych dwóch miesiącach za transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości 300 zł i wpływ na konto min. 1000 zł otrzymasz drugą i trzecią nagrodę – 150 zł na miesiąc. Czwarta nagroda to 100 zł za transakcje bezgotówkowe w łącznej kwocie min. 300 zł w trzecim miesiącu użytkowania konta.

Warto sprawdzić, jakie są dokładne przedziały czasowe, w których należy spełniać określone warunki.

PKO Bank Polski i Allegro

PKO BP przygotował promocję dla wybranych klientów. Osoby spełniające warunki otrzymały zaproszenie do wzięcia udziału w akcji mailowo, w aplikacji banku lub SMS. Do wygrania są bony do Allegro o wartości 100 zł (maksymalnie można zdobyć dwa).

Aby wziąć udział w promocji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie we wrześniu i/lub październiku spełnić dwa warunki:

  • zyskać wpływy na konto na łączną kwotę min. 900 zł;
  • dokonać płatności kartą debetową lub Blikiem o łącznej wartości min 300 zł.

Bank Millennium i konto Millennium 360°

„Sierpniowa promocja z kontem Millennium 360°” potrwa do końca marca 2023. W sumie za założenie darmowego rachunku bankowego można zyskać 360 zł. Warunkiem uczestnictwa jest złożenie wniosku o otwarcie konta z kartą debetową i dostępem do usług bankowości elektronicznej. Przy składaniu wniosku należy zgłosić zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych, a także świadczenie usługi „Zwroty za zakupy” (musi pozostać aktywna do końca promocji).

Pierwszą część nagrody – 90 zł – otrzymasz, jeśli do 30 września wykonasz min. Jedną transakcję kartą lub Blikiem i aktywujesz aplikację mobilną banku. Aby zyskać drugą część nagrody w wysokości 270 zł, musisz we wrześniu, w październiku i listopadzie:

  • otrzymać na konto wpływy o łącznej kwocie 500 zł;
  • wykonać min. 5 transakcji kartą lub Blikiem.

Pierwsza nagroda trafi na Twój rachunek bankowy do 31 października, druga do 31 grudnia.

Zdj. główne: Eduardo Soares/unsplash.com

Z zawodu tłumaczka i copywriterka, prywatnie właścicielka domowej dżungli i dwóch kanapowych tygrysów. Typ osoby, która z uwagą czyta etykiety i drobne druczki, nie tylko po to, żeby znaleźć w nich błędy językowe. Lubi po prostu wiedzieć, co je, co pije i co kupuje. Eko rozwiązania i trendy to jej żywioł, a gdyby mogła zamieszkałaby w lesie z dala od ludzi.
Klaudia Kostyra
Polecane artykuły
Upoluj okazję!

Uwaga, jedzie śmieciarka! Grupy, które ratują przedmioty przed wyrzuceniem

Od kilku lat na Facebooku prężnie działa grupa „Uwaga, śmieciarka jedzie”, która pomaga ratować wyrzucone, a wciąż przydatne przedmioty codziennego użytku.
Czytaj Więcej
Upoluj okazję!

Które programy cashback działają naprawdę?

Na czym polega system cashback? Jakimi zaletami i wadami się wyróżnia? Sprawdzamy!
Czytaj Więcej
Upoluj okazję!

Zakupy z dowozem. W których sklepach się to opłaca?

Nie musisz sam fatygować się do sklepu! Skorzystaj z opcji zakupów w internecie! Jakie sklepy są dostępne?
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *