Reklama

Na co warto nanieść druk reklamowy?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Reklama dźwignią handlu – to powiedzenie zna każdy, jednak dużo łatwiej jest powiedzieć, niż zrobić. Przemyślana i skuteczna kampania marketingowa firmy lub marki to trudny do zrealizowania proces na co najmniej kilka tygodni. Gadżety reklamowe są bardzo ważnym elementem każdej akcji promocyjnej. Dzięki min klienci zapamiętują firmę i chętniej korzystają z jej usług. Podpowiadamy, na jakie przedmioty warto nanieść druk reklamowy.   

Kubek  

Kubki z nadrukiem marketingowym to jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Jest to przedmiot codziennego użytku, dlatego osoby obdarowane takim gadżetem będą mogły często przypominać sobie o Twojej firmie. Im bardziej przydatny i praktyczny jest gadżet promocyjny, tym bardziej prawdopodobne jest, że klienci będą faktycznie z niego korzystać. W przeciwieństwie do breloczków, smyczy na klucze czy ulotek, kubki są rzeczywiście użyteczne, a to również ma wpływ na to, jakie zdanie o marce wyrobią sobie obdarowani. 

Na stronie https://spiroprint.pl/ możesz zamówić kubki z własnym nadrukiem, na przykład logo i hasłem reklamowym firmy. Takie gadżety to świetny prezent dla stałych klientów firmy oraz pracowników. Można rozdawać je na targach branżowych i podczas eventów firmowych.    

Magnesy na lodówkę    

W Polskich kuchniach nadal dominują lodówki oklejone magnesami z każdej strony. Choć to drobny gadżet, jest on dość praktyczny, ponieważ magnesem można przymocować do lodówki czy innej powierzchni notatki, listę zakupów czy ważne informacje. Jeśli szukasz niezobowiązujących, ale przydatnych gadżetów dla klientów, postaw na magnesy reklamowe Poznań, Warszawa, Kraków, Wrocław i inne duże miasta w Polsce gwarantują szeroki wybór hurtowni, w których można nabyć takie akcesoria w dużych ilościach. Własny nadruk na magnesach możesz zaprojektować samodzielnie lub zlecić to zadanie profesjonalnemu grafikowi. Gotowy projekt prześlij do hurtowni, a oni zajmą się resztą!   

Pudełka reklamowe    

Gadżet marketingowy wcale nie musi być trwały i przypominać o sobie przez lata. Musi być jednak przydatny i budzić miłe skojarzenia. Jeśli prowadzisz sklep wysyłkowy lub restaurację, zainwestuj w pudełka z nadrukiem firmowym. Przesyłka otrzymana w opakowaniu z logo firmy, będzie wyglądała znacznie bardziej profesjonalnie. Również personalizowane pudełka na wynos sprawią, że klienci będą lepiej pamiętać nazwę lokalu, z jakiego zamówili posiłek. Takie pudełka przede wszystkim podnoszą w oczach klientów rangę przedsiębiorstwa, dzięki czemu będą oni lepiej kojarzyć firmę. Profesjonalizm oraz renoma marki mają duży wpływ na to, jak postrzegana jest ona na rynku. Poza usługami, jakie świadczy firma, drobne szczegóły, takie jak marketing i otoczka wokół marki mają bardzo duże znaczenie dla opinii w oczach klientów i konkurencji.    

Gadżety firmowe to bardzo istotny element kampanii marketingowej. Dzięki drobnym upominkom dla klientów świadomość o Twojej firmie lepiej zapisze się w pamięci otoczenia. Planując zamówienie akcesoriów promocyjnych dla swojej firmy, dobrze przemyśl tę decyzję i zrezygnuj raczej z mało przydatnych rzeczy, które lądują w śmietniku, czy na dnie szafy. Praktyczne gadżety budują pozytywne konotacje z wizerunkiem firmy, z kolei widok logo marki w koszu na śmieci może budować złe skojarzenia.    

Fot. Chris Scott/unsplash.com

Na co dzień stara się być świadomą konsumentką, a w pracy sprawdza doniesienia o najnowszych kampaniach społecznych i ekologicznych działaniach wielkich marek. Zwolenniczka ruchu zero waste, który pozwala oszczędzać nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim zasoby naszej planety.
Aleksandra Nowak
Polecane artykuły
Reklama

Najważniejsze informacje o ochronie dóbr osobistych

Szukasz informacji na temat naruszania dóbr osobistych? Sprawdź, czym są i do kogo zgłosić się po pomoc, jeżeli jesteś poszkodowany.
Czytaj Więcej
Reklama

Strony internetowe – poznaj metody ich promocji i zyskaj odbiorców!

Możesz zaprojektować zupełnie wyjątkową stronę internetową – wyróżniającą się pod względem oferty, wywołującą dobre emocje podczas przeglądania, przejrzystą i intuicyjną dla użytkownika. Niestety to zazwyczaj nie wystarczy, by witrynę odwiedzały tłumy osób. Potrzebna jest promocja...
Czytaj Więcej
Reklama

Jakie działania firmy warto przenieść online?

Dzisiejszy świat funkcjonuje przede wszystkim online, dlatego należy iść z duchem czasu i przenieść do Internetu również swój biznes. Zobacz, jakie działania w firmie warto przenieść do Sieci.
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *