Działania CSR

Prezenty dla pracowników — co wręczyć na święta?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Święta to czas, w którym warto obdarowywać swoich bliskich, a także swoich współpracowników. Czasami jednak trudno wybrać te odpowiednie. Zobacz, co wręczyć pracownikom na święta. 

Personalizowane prezenty świąteczne

Dobrym patentem na wigilijne przyjęcie firmowe będą personalizowane prezenty świąteczne w formie gotowych zestawów podarunków dla współpracowników. Takie zestawy są pomysłowe i dobrze przemyślane. Pudełka oraz skrzynie mogą mieć personalizowane nadruki. Takie opakowania możesz wykorzystać do magazynowania lub przechowywania różnych przedmiotów jak śrubek czy biżuterii. Takie zestawy mogą zawierać wszystko, od słodyczy, po alkohol, aż do drobnych upominków.

Musisz tylko pomyśleć, co lubi twój kolega lub koleżanka z zespołu, dzięki czemu doskonale dobierzesz odpowiednią skrzynkę. Mężczyźni ucieszą się na pewno z dobrego alkoholu, skarpet czy cygara. Dla kobiety dobierz świeczkę zapachową, mięciutkie skarpety, cukrową laskę, czy pluszową maskotkę.

Najlepszy prezent świąteczny dla koleżanki z firmy

Wylosowałeś koleżankę z firmy i zastanawiasz się, co możesz jej wręczyć? Postaw na zestawy świąteczne. Są to ponadczasowe, uniwersalne upominki, które nie wychodzą z mody i zawsze wywołają uśmiech na twarzy drugiej osoby. Jak już wcześniej było wspomniane, wybierz upominek w pięknej i gustownej drewnianej skrzyni. Znaleźć może się w niej kubek ze świąteczną grafiką, wygodnym uchwytem oraz personalizowanym napisem. Dodaj do tego ulubioną herbatę współpracownicy. Dno skrzyni zaś wypełnić naturalną wyściółką, dzięki czemu całość będzie prezentować się niezwykle elegancko. 

Kolejnym dobrym pomysłem będzie pudełko z okienkiem. W środku znaleźć się mogą skarpetki w świąteczne wzory oraz cukrowa laska. Inną opcją będzie dobra dekoracja na święta. Może być to stylowy wieniec, który utrzymany będzie w odcieniach różu, ze srebrnymi i kremowymi akcentami. Pamiętaj jednak, aby wybrać taki wykonany z dobrej jakości materiałów, aby mieć pewność, że posłuży ona przez długi czas. Stworzony może być między innymi z suszonych roślin i szyszek, subtelnego brokatu oraz ozdób z tworzywa sztucznego. Doskonale prezentować będzie się jednakowo w domu, jak i na drzwiach wejściowych. 

Jeśli szukasz innych inspiracji na firmowe prezenty, wejdź na stronę https://swistakpakuje.pl/kategoria-produktu/personalizowane-prezenty/swiateczne-prezenty/prezenty-firmowe-dla-pracownikow/, gdzie znajdziesz wiele pomysłów. 

Fot.: Mel Poole/unsplash.com

Copywritingiem interesowała się już od początku liceum, gdzie powstawały jej pierwsze teksty. Zasady SEO czy treści sponsorowane nie są jej obce, a jej fantazja i kreatywność nie mają końca.
Działania CSR
Czym jest pink tax i dlaczego dziewczynki wcale nie muszą chodzić na różowo?
W ostatnich latach głośno zrobiło się o „pink tax”. Sprawdzamy, czym jest różowy podatek.
Czytaj Więcej
Działania CSR
Wyjścia integracyjne – dlaczego są tak ważne?
Dowiedz się, dlaczego warto organizować wyjścia integracyjne i w jaki sposób są ważne dla Twojej firmy. Najważniejsze informacje znajdziesz u nas!
Czytaj Więcej
Działania CSR
Nowy lepszy CSR! Czyli co kryje skrót ESG?
Co oznaczają tajemniczo brzmiące skróty CSR i ESG? Powinniśmy sprawdzić ich znaczenie, jeśli zależy nam na prowadzeniu biznesu w zrównoważony sposób.
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *